Targi Warsaw Build 2014

Jesteś związany/a z branżą budowlaną? Jeżeli tak, to zachęcamy do udziału w targach Warsaw Build 2014, które odbędą się 18-20 września tego roku. Targi Warsaw Build 2014 to jedno z najważniejszych wydarzeń odbywających się w naszym kraju, związanych z branżą budowlaną.

Targi te skierowane są dla wszystkich specjalistów, którzy związani są z budownictwem, a także dla tych, którzy po prostu interesują się tą tematyką. W szczególności poruszone tematy zaciekawią projektantów wnętrz, architektów, deweloperów, inwestorów oraz wykonawców i inżynierów.

Co znajdziemy w programie targów Warsaw Build 2014?

Główne logo tegorocznych targów budownictwa - Warsaw Build 2014Z podanych informacji wynika, że na targach oprócz typowych prezentacji zagadnień prelegentów, będą również odbywać się różnego rodzaju panele, dyskusje oraz konferencje związane m.in. z tematyką budownictwa energooszczędnego!

Pierwszego dnia targów, tj. 18 września – kluczowym wydarzeniem ma być otwarcie panelu „Nowa Urbanistyka po polsku”. Panel ten głównie skierowany jest do ekspertów z obszaru urbanistyki, ale także architektów oraz deweloperów. Dyskusja ta ma w znaczącym stopniu odnosić się do tematyki  – Jak można zminimalizować w miastach ruch samochodowy, zwiększając tym samym ruch pieszy oraz rowerowy.

Z kolei najważniejszym wydarzeniem drugiego dnia targów Warsaw Build 2014, tj. 19 września ma być konferencja, której tematyką zainteresowani będą wszyscy związani lub po prostu interesujący się budownictwem w systemie energooszczędnym. Temat tej konferencji brzmi: „Efektywność energetyczna w budownictwie – wyzwania i szanse dla Polski”. Założeniem tego wystąpienia ma być także umożliwienie firmom działających w branży budowlanej nawiązanie dogodnych stosunków biznesowych – ma dać możliwość zaprezentowania usług oraz oferty produktowej. Ponadto będziemy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz najskuteczniejszymi rozwiązaniami stosowanymi w energooszczędnymi budownictwie.  Konferencja ta ma również udostępnić możliwość podjęcia współpracy pomiędzy podmiotami, które będą brały udział w omawianej konferencji.


Szukasz energooszczędnego oraz skutecznego rozwiązania izolacyjnego? Pomyśl o zimie już teraz – obniż rachunki za ogrzewanie zimą! Ocieplanie poddaszy, dachów i innych elementów domu pianką to najbardziej efektowne i dożywotnie rozwiązanie!

Dowiedz się więcej!


Oprócz tego na targach ma mieć miejsce również ekspozycja „Nowoczesna Łazienka”, która będzie wynikiem Mazowieckich Zawodów Płytkarzy. W planie przewidywane jest także otwarcie specjalnych konsultacyjnych punktów przez Agencję Rozwoju Mazowsza oraz przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki.

To tylko kilka nielicznych atrakcji, które będą miały miejsce na tegorocznych Targach Warsaw Build 2014.

Pragniemy zaznaczyć, że Targi Warsaw Build 2014 to wydarzenie, które skierowane jest głównie dla specjalistów działających w branży budowlanej, ale nie tylko!! Ostatni dzień targów, tj. 20 września jest dedykowany wszystkim tym, którzy po prostu interesują się budownictwem, architekturą, wystrojem wnętrz, a także designem.

Więcej informacji o Targach Warsaw Build 2014 znajdziecie na głównej stronie: www.warsawbuild.pl/targi/. Ze swojej strony zachęcamy do udziału, z pewnością warto uczestniczyć w tak interesującym i ważnym wydarzeniu.

3 odpowiedzi na “Targi Warsaw Build 2014”

  1. Chętnie się wybiorę na te targi :) Zapowiadaj się ciekawie, mam nadzieję, że organizacja będzie na plus!

    Pozdrawiam, Mikołaj

  2. Bardzo chciałabym kiedyś pojechać na takie targi – uwielbiam nowinki i dużo informacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *