Firma budowlana AGMAinvest | Agnieszka Kubek

Logo firmy budowlanej AGMAinvestNazwa Firmy: AGMAinvest Agnieszka Kubek

Branża: Firma budowlana

Opis firmy:

Jako firma budowlana prosperujemy na rynku od 2009 roku, cały czas dynamicznie się rozwijając i poszerzając profil wykonywanych usług. Stosujemy tylko najlepsze i najskuteczniejsze technologie wykorzystywane w budownictwie oraz sprzęt budowlany najwyższej jakości, zapewniając wykonanie zleconych prac na najwyższym poziomie. Posiadamy tylko wykwalifikowaną i doświadczoną ekipę budowlaną.

Proponujemy kompleksowe usługi budowlane i remontowe oraz wszelkiego rodzaju adaptacje i modernizacje budynków. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak wykańczanie wnętrz oraz ocieplanie pianką poliuretanową, hydroizolacje i tynki maszynowe.

Zlecenia przyjmujemy na terenie województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego, a także możemy się podjąć zadań na terenie całej polski oraz północnych Czech.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z całą ofertą naszej firmy budowlanej, a także galerią wykonanych realizacji. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie służymy doradztwem i pomocą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe firmy:

Firma: Firma budowlana AGMAinvest Agnieszka Kubek

Adres: ul. H.Sienkiewicza 1
Kod: 48-100
Miejscowość: Głubczyce
Województwo: Opolskie

Strona internetowa: www.agmainvest.pl

E-mail: biuro@agmainvest.pl
Tel.: +48 663887888
Tel.: +48 661887888

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *